PTS Connect Adapter

Analizator CardioCheck wykorzystuje technologię Bluetooth® dla łatwego transferu danych.

Adapter PTS Connect zapewnia łączność Bluetooth pomiędzy analizatorami CardioCheck PA czy CardioCheck Plus a uniwersalnym rozwiązaniem PTS Connect lub innym systemem zarządzania tego typu. Dzięki łatwej konfiguracji i prostym instrukcjom parowania użytkownicy mogą szybko przesyłać dane do większości urządzeń wyposażonych w Bluetooth, działających z systemem Windows lub Android.

Rodzina analizatorów CardioChek do pomiaru lipidów i glukozy, dostarcza wyniki badań w zaledwie 90 sekund z próbki krwi z opuszka palca. Te przenośne, poręcze analizatory są zasilane na baterie, a paski testowe nie wymagają przechowywania w lodówce. Analizator CardioChek Plus oferuje łączność bezprzewodową i z adapterem PTS Connect może dodatkowo wspierać łączność Bluetooth.

Rozwiązania PTS Connect oferują kompletne i dopracowane narzędzia do zarządzania zdrowiem, dając lekarzom możliwość cyfryzacji wyników badań, łatwy transfer danych bez dostępu do internetu, a także kontakt z użytkownikami końcowymi i wsparcie profilaktyki zdrowia poprzez portal dostępny online. Rozwiązania PTS Connect umożliwiają lekarzom przebadanie większej ilości osób w szybszym czasie i są zaprojektowane tak by za pomocą usługi internetowej poprawiać zdrowie pacjentów, których dane i wynika badań zostały zarejestrowane.