PTS Connect ScreenPro

Wzmocnienie zdrowia: poprawa produktywności, zaangażowania i analizy

Usprawnij kolejne przeprowadzone badania przesiewowe dzięki PTS Connect Screen PRO, naszym przenośnym systemie gromadzenia danych zaprojektowanym dla specjalistów zajmujących się badaniami przesiewowymi. W odróżnieniu od innych tego typu systemów, PTS Connect Screen PRO nie wymaga dostępu do internetu i pozwala w pełni personalizować raporty zdrowotne każdego klienta, włącznie z możliwością dołączenia do nich loga placówki. 

PTS Connect Screen PRO pomaga...

Zaoszczędzić pieniądze i czas

Sprawniej i wydajniej zarządzaj swoimi obowiązkami z PTS Pro ScreenPro. Nasz system nie wymaga ręcznego wprowadzania danych dotyczących wyników badań, ani nawet dostępu do internetu. Podłącz, wciśnij guzik i za kilka minut będzie gotowy do działania.

analysis_5_orig
pts-connect-screenpro

Zabezpieczyć dane użytkownika

Podaruj swoim klientom spokój ducha z naszym bezpiecznym, niezależnym, wielozadaniowym i zgodnym z HIPAA systemem przechowywania danych.

Podejmować trafniejsze decyzje dotyczące stanu zdrowia

Użytkownicy chcą uzyskiwać jasne i zrozumiałe wyniki będące do ich dyspozycji. Z PTS Connect ScreenPro wyniki są dostępne do wglądu online w przeciągu chwili, z opcją utworzenia wersji do druku.

analysis_5_orig

Brak Internetu? Żaden problem.

PTS Connect Screen Pro jest kompletną platformą zarządzającą

Narzędzie przesiewowe PTS Connect Screen Pro spełnia różnorodne potrzeby klientów. Niektórzy mogą po prostu chcieć zautomatyzować dostęp do biometrycznych wyników badań, zapewnić natychmiastowy wgląd do wyników pacjentom i gromadzić te dane. To elastyczne rozwiązanie pozwala klientom rozwijać swoje pakiety zdrowotne wraz ze zmieniającymi się potrzebami.

Jak to działa?

1) Zaraz po uruchomieni PTS Connect ScreenPro tworzy bezpieczne łącze intranetowe, które umożliwia bezprzewodową komunikację poprzez UBIQUIT Access Point za pomocą tabletów, komputerów, analizatora CardioCheckPlus oraz wybranych drukarek.

2) Gdy sieć bezprzewodowa jest już gotowa, za pomocą tabletu można zarejestrować pacjenta. Po wprowadzeniu danych są  one automatycznie przesyłane do pamięci systemu, co daje pewność, że żadne informacje nie będą przechowywane na tablecie.

3) Po rejestracji pacjentów są oni automatycznie umieszczani w kolejce do wykonania testów. Za pomocą naszej opatentowanej sieci bezprzewodowej, wyniki testów są automatycznie wysyłane do bazy PTS Connect Screen Pro, gdzie są łączone z danymi pacjentów.

4) Po ukończeniu badań, użytkownik ma wgląd do swoich wyników. Jeżeli jest taka potrzeba, system może bezprzewodowo wydrukować wyniki, dzięki czemu użytkownik może odejść z ich papierową kopią.

5) Po zakończeniu wszystkich badań przesiewowych można z łatwością wygenerować odpowiednie raporty, a następnie pobrać je na komputer w celu przesłania na firmowy serwer lub portal.

Daj swoim klientom to czego potrzebują najbardziej

Firmy i organizacje chcą mieć odpowiednio zorganizowane bazy raportów z badań, które pozwalają ocenić skuteczność ich programów zdrowotnych. Owe dane po ukończeniu badań mogą być natychmiastowo pobrane na dysk USB, czy na komputer.